החופש מתקרב…

אם אתם הורים, אתם בטח רק שומעים את צמד המילים "החופש הגדול" ואתם כבר נכנסים ללחץ. אני בהחלט יכולה להבין אתכם, כי למצוא פתרונות לילדים משועממים במשך חודשיים זה בכלל לא קל… אבל אני לא הורה, אני מורה, אז מבחינתי החופש הגדול זה משהו אחר לגמרי.

הילדים שלכם מקסימים, חכמים ומתוקים, אבל לבלות איתם 10 חודשים זה גם לא הכי קל בעולם. אמנם יש לנו מסגרת וסדר יום וכללים ומתקנים, אבל עדיין ילדים זה מעייף. תאמינו לי שכשאני מסיימת יום עבודה, אני מפורקת לגמרי. וזה לא שאני לא נהנית – אני מאוד אוהבת את העבודה שלי, אבל אני זקוקה גם למנוחה, כמו כל המורים. בריא לנו קצת להתגעגע לילדים המתוקים האלה.

אז בקרוב אני איפרד מהקטנטנים שלי וזה קצת מרגש – לראות אותם מסיימים שנת לימודים ולצפות לראות אותם בספטמבר, גדולים ובוגרים יותר ועם המון חוויות. אז עכשיו אני עסוקה בעיקר בכל ענייני סוף השנה- אני מכינה להם עכשיו מתנות קטנות עם ברכות אישיות ועצרתי לכתוב לכם רק כי נתקעתי בלי דיו במדפסת (כבר הולכת לקנות, עם ההמלצה שקראתי פה http://www.asimon.co.il/ArticlePage.aspx?AID=11732&AcatID=18 ויש שם גם מידע נוסף על מדפסות אם מעניין אתכם).

איזו התרגשות ואיזו שמחה לילדים ולמורים! ואם אתם הורים, קחו נשימה עמוקה ותחזיקו מעמד – תיהנו מהילדים הנפלאים שלכם כמו שאנחנו נהנים מהם כל השנה.

פוסטים קשורים

הדרך שלא הלכתי בה

בכל החלטה שאנחנו עושים, אנחנו בוחרים דרך, נתיב שאליו הבחירה שלנו מובילה. הבעיה היא שאנחנו אף פעם לא יכולים לדעת

קרא עוד »

ללמוד חכם

תקופת בחינות? עבודות שנשארו לכם להגשה? לא מצליחים להתרכז? מי מאיתנו לא מכיר את המאבק הפנימי הזה בין החובה לשבת

קרא עוד »

יומולדת

יש לי יום הולדת עוד מעט ואני ממש מתבאסת שעכשיו החופש הגדול. הייתי רוצה דווקא לחגוג עם התלמידים שלי את

קרא עוד »

בואי כלה

אני באה! אני באה! רק רגע, תנו לנשום, תנו לעכל את השינוי שהולך לבוא. אני מבטיחה לבוא, רק תנו לי

קרא עוד »

עלבון

בשבוע שעבר בהפסקה הגדולה ישבתי בחצר והשגחתי על הילדים, תוך כדי שיחה עם חברה לעבודה. דיברנו על העבודה ועל הופעה

קרא עוד »